4PAWS WINTER MARATHON a PODPORA ÚTULKU V HODONÍNE.

H. Fielding raz povedal: “Nič nerobí človeka ľudskejším, než láska k zvieratám.” My s týmto tvrdením súhlasíme. V dnešnom svete existujú dobré aj zlé veci. Z tých dobrých sa treba tešiť a tie zlé treba eliminovať. Ľudská pomoc a láska k zvieratám je niečo, čo nás obohacuje, robí šťastnými a v neposlednom rade pomáha tam, kde je to potrebné.

Ak poznáte naše virtuálne podujatia, viete, že vďaka nim a vďaka vašej účasti prispievame tam, kde je to potrebné, a to spoločne s vami. Od roku 2020 sme sa rozhodli vždy vybraným podujatím prispieť konkrétnej organizácií. V prípade podujatia 4Paws Winter Marathon je to práve jeden z útulkov, a to konkrétne útulok v Hodoníne. Útulok v Hodoníne sme si vybrali predovšetkým z dôvodu, pretože je tam sídlo našej spoločnosti pre českých športovcov.

útulok Hodonín

V prípade týchto úžasných 4-nohých tvorov, ktorými sú predovšetkým psíkovia a mačičky – obyvatelia tohto útulku, nie je nad čím dvakrát rozmýšľať. Nanešťastie, ľudia sú krutí a nevážia si nezištnú lásku, ktorú im práve zvieratá dávajú. Aj preto patrí nesmierny obdiv a vďaka všetkým prevádzkovateľom útulkov, ktorí sa rozhodli týmto úžasným stvoreniam pomôcť. Práve podpora útulkov a ľuďom, ktorí sa im venujú, je jediný spôsob, ako zachrániť čo najviac zvierat. A pomocnú ruku vie podať každý z nás.

Za našu láskavosť a pomoc sa nám naši 4-nohý miláčikovia odvďačia niekoľkonásobne viac, a to pocitom šťastia, radosti a lásky.  Ak máte doma domáce zviera, určite viete, o čom hovoríme! Preto podpora Útulku v Hodoníne bola správne rozhodnutie, a my ďakujeme každému účastníkovi Virtual Championship, ktorý sa zúčastnil na šampionáte 4Paws Winter Marathon. Spoločne sa nám podarilo vyzbierať nádhernú sumu 8 000 Kč (300€)  ktorá spríjemní aspoň trošku už tak neľahký život zvieratám v útulku.

Len vďaka Vám, naši fanúšikovia a športovci Virtual Championship, sa nám podarilo spoločne vyzbierať celkovú darovanú sumu, ktorá sa vyšplhala na 8000 Kč (300€).

 

Za Čo vám patrí naše veľké poďakovanie.

Sme nesmierne radi, že môžeme pomáhať, a že ste sa rozhodli pomáhať spolu s nami vďaka vašej účasti na našich podujatiach! Preto sme sa rozhodli, že pomáhať neprestaneme, a že séria 4Paws Marathon určite neskončí,  lebo pomáhať ma zmysel.

Už onedlho sa budete môcť tešiť na pokračovanie, kde budeme opäť pomáhať našim 4-nohým priateľom. Avšak o tom vás ešte budeme informovať, preto nás aj naďalej sledujte prostredníctvom nášho newslettra a na socialných sieťach. Pretože ak spoločne športujeme, tak spoločne pomáhame a dokážeme veľké veci!

Ak chcete pomôcť viac, kliknite na tento odkaz TU.

Ďakujeme Vám, s pozdravom Virtual Championship Team.

Pridaj komentár