Podujatím CORONA Virtual Race Marathon 2020

Sme spoločne za 163 dní podujatia, sme vyzbierali neuveriteľných 2137 € pre Lilianku !!! ĎAKUJEME.

Toto podujatie bolo viac ako užasne .. spoločne sme dokázali neskutočnú vec, v časoch keď svet bojoval s COVID-19 sa ľudia bez toho aby vedeli, že pomáhajú rozhodli nevzdať a začali športovať a žiť aktívnym životom s rodinou a priateľmi. Vaše fotky sú dôkazom toho že v každom z Vás je bojovník, každý z Vás počas tohto leta zdolal svoju predtým neprekonanú metu, mali sme tu maratóncov, lúdi čo zabehli pol-maratón a 10 km po prvýkrát, 🏃‍♀️🏃‍♂️🏃🧍‍♀️ dokonca aj ľudí čo dokráčali 3 km o barlách .. a nesmiem zabudnúť ani mladé cyklistické športové nadeje. 🚴🚴‍♀️ a mnoho a mnoho ďalších a skvelých športovcov z rôznych krajín a to nielen zo Slovenska a Českej Republiky ale aj Nemecka, Poľska, Ruska, Španielska, Belgicka, Talianska, Nórska a ďalších krajín.

Veľká vďaka pratí Spartans Klub Zvolen a Maras Teamu za neskutočnú podporu tohto podujatia. Osobne ďakujeme každému jednému účastníkovi tohto skvelého podujatia, boli ste skvelý. Váš Virtual Championship Team.

 


 

Poďakovanie od rodiny Liliany.

Človek berie veľa vecí ako samozrejmosť, do momentu kým sa človeku neprihodí niečo zlé, čo si ani on sám nedokážeme predstaviť, v akom stave sa zrazu môžeme my alebo niekto z našich blízky ocitnúť. No v momente, keď Váš blízky ochorie, ste ochotný investovať každý jeden cent do jeho záchrany. Ale v určitom okamihu už financie, ktoré máte, nestačia. A v takejto chvíli ostávajú jedinou nádejou dobrých ľudia, ktorí chcú nezištne pomôcť. Nesmierne si vážime, že sa takýchto ľudí nájde ešte vždy dostatok. Našťastie, mnoho ľudí si uvedomuje dôležitosť zdravia a tiež to, aké dôležité je pomáhať. Naša dcérka Lilianka už je niekoľko rokov veľmi chorá, a s rakovinou bojuje veľmi statočne. Počas tohto najťažšieho obdobia stále veríme a nestrácame nádej. Liečba, ktorú si vyžaduje, je veľmi náročná. Strava, ktorú musí prijímať je špecifická a drahá. Rovnako ako náklady na 500-kilometrové cesty, ktoré každý týždeň absolvujeme do NOU v Bratislave.

No Vaša sila a podpora Vás – ľudí, ktorí nám chcete pomôcť, nám však dodáva nádej a energiu do ďalšieho boja. A to aj vďaka Vašej obrovskej podpore, ktorú si veľmi vážime. Ďakujeme Vám za každé jedno € a Vašu morálnu podporu.

ĎAKUJEME s pozdravom rodina Čajkovská

 

Pridaj komentár