Akceptujeme akúkoľvek fyzickú aktivitu :), takže akceptujeme nie len beh, ale aj cyklistiku, taktiež kolieskové korčule či kolobežku. Prechádzku so psíkom, alebo nordic walking, beh na bežiacom páse v obývačke 🙂 dokonca aj bežky či lyžovanie .
Jednoducho akúkoľvek fyzickú aktivitu alebo akýkoľvek šport, neseďte doma pri televízii, alebo pri počítači, choďte von a užite si dnešok, pretože už sa opakovať nebude.

Pokiaľ si pri registrácii zadal/a zlé registračné údaje. Kontaktuj nás na info@virtualchampionship.eu a spoločne chyby opravíme, aby bolo všetko v poriadku.

Ihneď po registrácii a úspešnej platbe zasielame email s potvrdením registrácie a celkovým prehľadom tvojej objednávky. Pokiaľ ti tento email neprišiel, vyskúšaj sa pozrieť do zložky hromadná pošta, prípadne do nevyžiadanej pošty /spam/. Pokiaľ si email nenašiel, mohlo sa stať, že z dôvodu chyby pri registrácii (napr. preklep z nepozornosti) tvoj potvrdzujúci email nebol doručený. V takomto prípade nás kontaktuj na info@virtualchampionship.eu a spoločne to vyriešime.

ÁNO je. Pokiaľ sa necítiš, alebo si netrúfaš na vzdialenosť na ktorú si sa registroval, pokojne nám napíš info@virtualchampionship.eu a vzdialenosť ti upravíme podľa potreby.

Nikde :), všetky naše podujatia sú totiž nesúťažné. Śampión je každý, kto prekoná seba samého a zdolá svoju vzdialenosť. Takomto prípade sú štartovné čísla bezpredmetné. Ak sme zrušením štartovných čísel zachránili čo i len jeden strom na tejto planéte, a to aj vďaka Vám, malo to význam 🙂 Ďakujeme.

Na našej stránke v hlavnej menu lište nájdeš záložku Akceptácia. Po kliknutí na políčko sa ti zobrazí formulár v ktorom vyplníš všetky povinné polia a vyberieš podujatie ku ktorému zašleš svoj výsledok.  Následne vlož fotografiu, alebo screenshot z aplikácie prípadne z cyklo-počítača, mobilu a potvrď. POZOR – fotografia musí obsahovať celkový čas aktivity, vzdialenosť v kilometroch (km) a dátum kedy si aktivitu vykonal. Po správnom vypísaný všetkých povinných polí a vložení fotografie a odoslaní tvojich skvelých výkonov k nám na kontrolu, ti príde automatický email s potvrdením a zaevidovaným tvojej požiadavky na akceptáciu. Kontrolu vykonávame priebežne, snažíme sa, aby to nebolo dlhšie ako 24 hodín, ale aj nám sa môže stať, že nám to chvíľku potrvá z dôvodu veľkého počtu účastníkov. No najneskôr do 48 hodín ti na tvoju požiadavku o akceptácii odpovieme na email tebou zadaný pri registrácii.

Po úspešnej akceptácii a potvrdení, že si splnil všetky podmienky podujatia ti bude zaslaná medaila na adresu, ktorú si zadal pri registrácii. Medaily sa snažíme posielať priebežne, je nám jasné že nikto nechce čakať ani o deň dlhšie ako je treba. Najneskôr však do 20 pracovných dní po úspešnej akceptácii ti bude medaila doručená.

Nie. Jednoducho „bez práce nie sú koláče“, ako sa hovorí a u nás si medailu treba zaslúžiť. Rozhodne si ju u nás „nekúpite“.

Nie, nie je to možné.
Pre vysvetlenie: napr. Ak ste sa zaregistrovali napr. v pondelok 11. marca 2019 a do akceptácie pošlete napr. beh alebo cyklistiku zo soboty 9. marca 2019, takúto aktivitu Vám neuznáme. Akceptujeme len aktivity v deň registrácie alebo po nej. T.j. napr. sobotu ráno 9. marca 2019 si vyrazíte na bicykel ale ešte v ten istý deň večer 9. marca 2020 sa zaregistrujete. Takúto aktivitu Vám akceptujeme. Preto Vám odporúčame sa registrovať pred víkendom.

Každý :). Najmladšiu účastníčku sme mali len 2 ročnú* slečnu a to na odrážadle :), ktorá s úsmevom pokorila 3 km vzdialenosť.
* Za osoby mladšie ako 18 rokov preberá plnú zodpovednosť zákonný zástupca dieťaťa, prípadne iná dospelá osoba poverená dohľadom nad mladistvým. Preto Vás prosíme, dôkladne zvážte na akú vzdialenosť mladistvého prihlásite, berúc do úvahy zdravotný a obtiažnosť podujatia.

Žiaľ nie. Po nepríjemných a zlých skúsenostiach, nespočetnom množstve reklamácii sme sa rozhodli upustiť od tejto možnosti zaplatenia registrácie. Platbu je možne uskutočniť len on-line platbou platobnou kartou alebo pomocou platobného tlačidla banky. Ďakujeme za pochopenie.